Edz
wzl-lid
Sinds 27/3/2004
T: 23
R: 605
|
23/8/2006 -
9:14u
| Quote
|
Vriendin van mij heeft dus iets voor, met die zware regens van de voorbije dagen heeft haar laptop dus een beetje waterschade opgelopen. Nu toen ik een paar uur na het gebeurde daar langsging stak de batterij er nog altijd in en kwam er echt druppels water uitgelopen. Heb onmiddelijk de batterij eruit gehaald en de haardroger erbij. Ik heb er ook de harde schijf/cdrom even uitgehad om zeker te zijn dat dat ook droog was. Andere dingen heb ik niet opengehad. Laptop heeft niet opgestaan. Toen ik er doorging leek mij alles droog. Laptop werd deze ochtend opgezet en volgens wat ik hoorde is het serieus naar de zeik. Hij start even op maar valt onmiddelijk terug uit. Er komt even een blauw opstartscherm wat wegvalt. Waar kan dit ergens aan liggen? Kan ik da zelf oplossen? Wat zullen de eventuele kosten zijn bij een reparatie? Indien er niets wordt gezegd kan de eventuele reparateur zien dat het om waterschade gaat (spel is nog onder garantie, maar waterschade zal daar waarschijnlijk ni onder vallen. Ook al kan ze er ni aandoen da laptop deze schade heeft, was lek in huis)
|
lordfragger
[mod], gewoon [mod]
Sinds 28/6/2004
T:15 -
R:3135
|
23/8/2006 -
10:43u
| Quote
|
Waterschade kunnen ze meestal zien door roest aan de onderdelen. Enkel als ge er snel genoeg bijzijt met uwe haardroger kan het zijn da ze er niks van merken.
Maar als hij ff opstart is het moederbord mss nog wel in orde, als ge de mogelijkheid hebt kunt ge is proberen de HD eruit te halen en met een andere te testen. Hetzelfde met het ramgeheugen. Verder zal er ni al te veel aan te doen zijn vrees ik.
|
Dj Fre
wzl-lid
Sinds 13/12/2003
T:71 -
R:1690
|
23/8/2006 -
11:08u
| Quote
|
aangezien er een lek was in huis, valt dit schadegeval onder de brandverzekering, dus ik zou daar even m'n licht opsteken, en als ze de laptop komen controleren, hij werkt niet, dus ge zult via de verzekering wel een serieus stuk terug kunnen recupereren
|
D3ton8oR
Stella-man
Sinds 15/10/2003
T:32 -
R:1581
|
23/8/2006 -
12:39u
| Quote
|
ja da's idd voer voor de verzekeringen.. Zou er nix mee doen voor ge die mannen da es laten zien hebt. Wel zo rap mogelijk doen, anders kunnen ze nog zagen da't nie daardoor is of zo..
|
WishMaster
[mod] 666
Sinds 26/2/2003
T:99 -
R:2018
|
23/8/2006 -
17:17u
| Quote
|
niks verzekering Anders zal ik eens rap al mijn elektronica in de regen gaan zetten om de verzekering op te lichten. (tenzij haar huis echt onder gelopen is door de regen)
Anyway, zo veel mogelijk openhalen en drogen (met nen haardroger op 'koudste stand', anders gaat ge alles verbranden) en da moet echt wel héééél lang drogen.
Mijne is ook natgeregend (dakraam open) en ik heb die met haardroger gedroogd. Alles werkt, behalve Ctrl-toets en windows-toets (heel irritant)
|
Edz
wzl-lid
Sinds 27/3/2004
T:23 -
R:605
|
23/8/2006 -
18:19u
| Quote
|
de verzekeringspiste kun je vergeten want die heeft ze (nog) niet ... 
en ik had haar blijkbaar misbegrepen, hij start even op maar er verschijnt niets op het scherm... ik zal hem dan maar helemaal opemake zeker, HD of ram teste ga moeilij kgaan vermits ikzelf niet in het bezit ben an een laptop 
thanks voor de ideetjes al
|
Ben Dover
wzl-lid
Sinds 24/1/2004
T:4 -
R:208
|
23/8/2006 -
18:19u
| Quote
|
WishMaster schreef: niks verzekering Anders zal ik eens rap al mijn elektronica in de regen gaan zetten om de verzekering op te lichten. (tenzij haar huis echt onder gelopen is door de regen)
Anyway, zo veel mogelijk openhalen en drogen (met nen haardroger op 'koudste stand', anders gaat ge alles verbranden) en da moet echt wel héééél lang drogen.
Mijne is ook natgeregend (dakraam open) en ik heb die met haardroger gedroogd. Alles werkt, behalve Ctrl-toets en windows-toets (heel irritant)
Klopt, de verzekering dekt dat niet. Maar als ge ne goeie verzekeraar hebt kunt ge misschien iets regelen zoals ne kameraad van mij. De verzekeringsagent zei dat em die maar gewoon moest aangeven bij het volgende onweer, en dan zeggen dat de bliksem was ingeslagen.
|
Edz
wzl-lid
Sinds 27/3/2004
T:23 -
R:605
|
23/8/2006 -
18:22u
| Quote
|
een verzekeringsagent die zichzelf oplicht, dat is een nieuwe
|
D3ton8oR
Stella-man
Sinds 15/10/2003
T:32 -
R:1581
|
27/8/2006 -
11:16u
| Quote
|
gebeurt veel hoor.. 't is z'n eige nie dat em oplicht he, 't is de verzekeringsmaatschappij Als ge die mannen zo al een tijdje kent en als die u al wa verzekeringen aangesmeerd hebben dan helpen die u ook wel af en toe es... Hebben ze hier ook es gedaan. Zat lek in de waterleiding in garage (die grenst aan de keuken). Om da lek te dichten moesten ze één tegel uithalen in de keuken om aan die leiding te kunnen. Aangezien het toch tijd was voor vernieuwing hebben ze hier ne hele nieuwe vloer in de keuken gelegd, plafond geschilderd (aja, want ze hadden moeten boren voor die vloer en 't was stoffig op 't plafond ).. Verzekering heeft da ook zo gelaten en alles terug betaald.
|
Erre
wzl-lid
Sinds 11/4/2006
T:66 -
R:139
|
29/8/2006 -
0:56u
| Quote
|
welke verzekering is da kwil ook wel zo ene
|