NAVIGATIE

Freetime overzicht
Zoeken


  RUBRIEKEN

FAQ / Help
Wat mag niet?
WZL Wedstrijden
WZL Chat
WZL Toolbar
WZL Statistieken
WZL leden
WZL shop
E-cards

RSS

Fun-feed
Babe-feed
Stud-feed

Een groot aantal pokerrooms geven de mogelijkheid om poker te spelen op internet en geld te storten via het veilige iDeal betaalsysteem.
Overzicht » Computer » Hardware » vraagjes over moederbord asus a8n-deluxe en slaapstand
Je moet ingelogd zijn om te kunnen posten...

Login gegevens
Gebruikersnaam
Wachtwoord



Nog geen lid van de WzL-groep? Lid worden!
Wachtwoord vergeten? Stuur mijn wachtwoord! | Info...
Origineel bericht
the007 3.234
Sinds 9/4/2005
T: 15 R: 76
30/4/2006 - 13:56u Quote
weet iemand hoe ik die biep na de post check kan afzetten in bios.
en ook als ik opstart komt er na de post check een scherm van "press ctrl-s to enter raid uttility", hoe kan ik dat ook afzetten?

en als ik mijn computer in slaapstand wil zetten, komt er vaak: "niet voldoende systeembronnen beschikbaar om de API te voltooien". Kheb al een wa gegoogeld en daar staat dat dat komt omdat ik meer als 1 giga gehuegen heb (kheb 2 giga). Ik heb daarvoor al een update van microsoft windows gedownload maar die blijkt niet te helpen.
Weet iemand raad hoe ik wel in slaapstand geraak?

(computer: asus a8n-deluxe, 2 gig geheugen, nvidia 7600gt, amd athlon x2 3800+, 1 harde schijf maxtor 250 giga 3 gig/s)