kvin de lancer een supercar, en misschien zelfs meer. Het heeft de specs die mooi in de buurt komen van klassesportbakken maar toch is het nen auto waar ge een hobbelig baantje mee kunt nemen, ge kunt er het drempeltje naar uw garage ermee nemen etc..
Ik geef u groot gelijk JDRsuperstar maar ik vind de looks van deze nieuwe lancer EVO wat naar de zwakkere kant in vergelijking met zijn voorganger zeker wat betrefd de ovale mistlampen.
Je kan er je oma mee naar de mis voeren, om er daarna langs de binnenwegen ff goed mee door te gassen aan een snelheid waar veel duurdere sportwagens nog een puntje aan kunnen zuigen . Praktisch en kicken tegelijk dus.
Alleen vind ik het jammer dat ze er wat teveel elektronische hulpmiddelen insteken (vooral qua stabiliteitscontrole enz.). Wordt soms in "de boekskes" beschreven als een rijdende PS2 .